facebook fanpage

YouTube channel

google+ profile
| O NAS | DYSKOGRAFIA | TELEDYSKI | OFERTA | KALENDARZ | GALERIA | KONTAKT |

Karolinko

„Karolinko” – piosenka została napisana dla ukochanej wnusi Karolinki, a teledysk zrealizowany przez Telewizję Polską w Katowicach, w reżyserii W. Patlewicza. Nagranie miało miejsce w przedszkolu w Chorzowie i w restauracji w Piekarach Śląskich.

Dziubeczku mój złoty

„Dziubeczku mój złoty” – piosenka o tematyce miłosnej, ale wesoła, „na śląską nutę”, do której teledysk powstał w 2004 roku w malowniczych pomieszczeniach stylowo urządzonej piwnicy naszego przyjaciela i fana.

Karolinko

„Karolinko” – drugi teledysk do piosenki dla Karolinki, nagrany w rodzinnym Orzeszu – domu „Chopa” Stanika i w scenerii kościoła parafialnego.

Glorija, glorija

„Glorija” – pastorałka, do której teledysk został nagrany w kościele pw. Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w Łaziskach Górnych. W roli aniołków – dzieci z najbliższej rodziny i sąsiedztwa zespołu.

Piyrszo gwiozdka

„Piyrszo gwiozdka” – kolejna pastorałka uwieczniona teledyskiem nagranym w rodzinnym domu „Baby” Asi w Łaziskach Górnych i w kościele pw. Św. Wawrzyńca w Orzeszu.

Pastorałka wnusi

„Pastorałka wnusi” – teledysk nagrany w Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach. Cała scena na sali widowiskowej DPS została udekorowana choinkami – każda o innym wystroju (większość dekoracji choinkowych była wykonywana przez mieszkańców DPS Gorzyce).

Zabawa

„Zabawa” – piosenka z płyty „Mój Śląsk”, do której teledysk powstał w Świętochłowicach w pięknych krajobrazach parku na „Skałce” podczas festynu rodzinnego.

Mój Śląsk

„Mój Śląsk” – jeden z pierwszych śląskich teledysków, wykonany przez Telewizję Polską w Warszawie w 2002 roku. Wówczas zespół występował jeszcze w poprzednim składzie. Utwór jest promotorem pierwszej płyty Duetu.

Country moja muzyka

„Country moja muzyka” – teledysk do tej piosenki został nagrany w stodole i piwnicy jednego z domów w Czerwionce-Dębieńsku. Pierwotnie planowano go nagrać w scenerii hałdy kopalni „Dębieńsko” (czyli kowbojskie klimaty na śląskim tle), ale nieoczekiwanie w dniu nagrania spadł śnieg i trzeba było szybko zmienić koncepcję i miejsce.

Karolinko ( spodek katowice )

W dniu 18.05.2008r. spotkaliśmy się z Państwem w katowickim Spodku na Śląskiej Gali Biesiadnej, podczas której zaśpiewaliśmy piosenkę „Karolinko” z udziałem głównej bohaterki.

Mikołów rynek - koncert

W dniu 27.06.2009r. gościliśmy na mikołowskim rynku. Oto fragment koncertu podczas Dni Mikołowa, który prowadził Marek Szołtysek.

 

sitemap